ÜYELİK

GYM & TONIC, EXCLUSIVE ÜYELIK HIZMETIYLE TEKNOLOJIYI BIRLEŞTIREREK FITNESS IHITYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK BIR ÇÖZÜM SUNUYOR.

FORMU DOLDURUN VE SİZE DAHA FAZLA BİLGİ GÖNDERELİM.

Teşekkürler !
Özür dileriz, bir hata oluştu !

 

HAKKIMIZDA

ŞEHRIN EN GÜZEL SEMTLERINDEN BIRINDE YER ALAN GYM & TONIC, SIZIN IÇIN YARATILMIŞ, BÜTÜNLÜĞÜ VE ÇOK YÖNLÜ SERVIS YAKLAŞIMI ILE WELLNESS KONSEPTINDE YENI BIR SOLUK YARATMAYI AMAÇLAMAKTADIR. ELIPS TAVANDAKI ÖZEL AYDINLATMASINDAN, ÇEVRESINE ENERJI YAYAN ÖZEL MIMARISINE KADAR MEKAN VE DETAYA GÖSTERILEN ÖNEMI ILE KUSURSUZLUĞU ÖNE ÇIKARIR

ORIJINAL DERSLER , EN IYI EĞITMENLER ILE SON TEKNOLOJI EKIPMAN VE CANLANDIRAN SPA HIZMETIYLE GYM & TONIC, WELL-BEING ANLAYIŞININ ESAS TEMELLERINI BIR ARAYA GETIRIYOR..

GYM&TONIC WELLNESS ALANINDA BIR ILK OLARAK SIZLERE , ÜYELIK SISTEMINE DAHIL OLMADAN PERSONAL TRAINING VE ÖZEL PILATES SERVISI SUNARAK KLÜB FASILITELERINDEN FAYDALANMA AYRICALIĞI SUNMAKTADIR

ÖZEL EĞİTMEN

KIŞIYE ÖZEL EĞITMENLERIMIZ ALANLARINDA EN IYILERIDIR. SIZIN FITNESS SEVIYENIZLE KIŞISEL HEDEFLERINIZLE BIRLEŞITRIP, SONUÇ ODAKLI BIR PROGRAM HAZIRLANIR.. BU PROGRAM, KIŞIYI HEYECANLANDIRACAK, ZORLAYACAK VE EN ÖNEMLISI ISTENEN DEĞIŞIMLERI GERÇEKLEŞTIRECEK BIR PROGRAMDIR.EN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURACAĞINIZ KONU SIRASII ILE DAYANIKLILIK,KUVVET VE ESNEKLIĞINIZIN ARTIŞI ESNASINDA KENDINIZI IYI HISSETMENIN ÜSTÜNÜZDE YARATACAĞI ETKISI OLACAKTIR.

PİLATES

SAKIN, SAMIMI VE ŞIK BIR ATMOSFERE SAHIP ÖZEL PILATES STÜDYOMUZ, KIŞISEL GELIŞIMINIZ IÇIN GEREKLI HERŞEYI BÜNYESINDE BARINDIRIR. GELIŞMIŞ TEKNOLOJIK EKIPMANLAR VE YETENEKLI EĞITMENLERIMIZLE PILATES’I, BIR BÜTÜN OLARAK DENEYIMLERSINIZ..

GRUP STÜDYO

ÖZENLE HAZIRLANMIŞ STÜDYOMUZ, SIZIN PERFORMANSINIZ IÇIN YARATILAN ÖZEL BIR SAHNE ASLINDA! İNCELIKLE AYDINLATILMIŞ, ÇOK YÖNLÜ VE GELIŞMIŞ TEKNOLOJIK DONANIMA SAHIP BIR ALAN.. EGZERSIZ ÇALIŞMALARINIZI HIZLANDIRACAK, DURAMAYIP DAHA FAZLASI IÇIN GELECEĞINIZ GRUP DERSLER ARASINDA CYCLE,FULLBODY WORKOUT,PILATES,YOGA,POLE DANCE BULUNMAKTA ORTAMI AYARLADIK, SIZ SADECE YANINIZDA TUTKUNUZU GETIRIN.."

SPA

KASLARI IYILEŞTIRME, DOKU YENILEME, STRESS KONTROLÜ, ESNEKLIK, KAN DOLAŞIMININ SAĞLANMASI VE DINLENME… SPANIN VÜCUDUMUZA FAYDALARINDAN SADECE BAZILARI BUNLAR.. FARKLI STIL VE YAKLAŞIMLARDAN OLUŞMUŞ, ZEN THERAPY, SHIATSU, AROMATHERAPY, REFLOXOLOGY SPA TEKNIKLERIYLE GYM & TONIC’TE KENDINIZI DAHA DA IYI HISSEDECEKSINIZ..

İLETİŞİM

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Teşekkürler !
Özür dileriz, bir hata oluştu !

 

ATİYE SK. NO:6

KAT: -1 TEŞVİKİYE, 34400 ŞİŞLİ

P: +90 212 227 27 85